20090422_011_logobanner_3a_2000px475.png

Onze winkel is open in een ietwat aangepaste vorm. Uiteraard wel geheel volgens de richtlijnen van de overheid.

Bezoek aan de molen is voorlopig nog niet mogelijk.

De openingstijden van de winkel zijn vrijdag- en zaterdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur.

Wij stellen het bijzonder op prijs als U zoveel mogelijk vooraf Uw bestelling wilt doorgeven.

Daartoe vindt U een bestelformulier op deze website. Daarop staan al onze standaard brood- en meelproducten.  Zelf kunt U dit aanvullen met luxe brood, cake-, koek en taartproducten.  Deze staan op onze prijslijst die U eveneens op de website aantreft.

Natuurlijk is het mogelijk om bij Uw bezoek aan de winkel nog aanvullende producten te kopen!   Als het bestelformulier woensdag voor 20.00 uur bij ons binnen is dan kunnen onze vrijwilligers Uw bestelling donderdag rustig vooraf klaar maken.  Voordeel daarvan is dat U niet mis grijpt en niemand (buiten) lang hoeft te wachten.  Dit versnelt dan tijdens de openingsuren de doorloop in onze winkel, waar wij gezien de kleine ruimte maar 2 klanten tegelijk kunnen ontvangen.  

Het mailadres voor de bestellingen is ongewijzigd: 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Betalingen met pinpas, zo mogelijk contactloos.  

Voor uw gezondheid en die van onze vrijwilligers, verzoeken wij U vriendelijk om alle geldende maatregelen van de regering en het RIVM in acht te nemen en U aan aanwijzingen van onze vrijwilligers te houden.  Daarbij is de 1 ½ meter ook voor ons een belangrijke leidraad.  

Wij werken uitsluitend met vrijwilligers en hun gezondheid heeft voor ons de hoogste prioriteit.

Graag verwelkomen wij U in onze molenwinkel!

Blijf gezond!  

Document icon 512px512KDHwinkel bestelformulier.

Document icon 512px512 KDHwinkel prijslijst. 

Document icon 512px512 KDHwinkel_bezoekersprotocol